Launcher Pro

Launcher Pro 0.8.6

Udoskonalone pulpity i menu w Androidzie

Zalety

  • Szybki i stabilny
  • Wiele opcji konfiguracji
  • Częste aktualizacje i nieustanny rozwój
  • Możliwość utworzenia 7 pulpitów i 5 rzędów ikon

Wady

  • Nie można tworzyć folderów w menu aplikacji

Bardzo dobry
8

Launcher Pro to darmowa aplikacja na telefony z systemem operacyjnym Android. Jest to tak zwany launcher, czyli program, który zmienia wygląd pulpitu i menu oraz zwiększa ich funkcjonalność. Jeśli od swojego smartfona z Androidem wymagasz więcej i więcej, pobierz Launcher Pro.

Launcher Pro umożliwia stworzenie nawet do 7 pulpitów. Nie musimy ich jednak przewijać, jeśli chcemy szybko skoczyć do konkretnego pulpitu, na którym mamy potrzebny nam widget. Wykonując gest uszczypnięcia zobaczymy miniatury wszystkich pulpitów na raz. Launcher Pro wprowadza również bardzo przydatną funkcjonalność dla telefonów z większym ekranem - możliwość umieszczenia na pulpicie pięciu rzędów ikon lub widgetów. Dzięki temu nie marnuje nam się miejsce na ekranie.

Launcher Pro pozwala również na usprawnienie docka, który widoczny jest na dole ekranu. Możemy do niego dodać wiele skrótów do programów oraz do standardowych funkcji telefonu takich jak kontakty, SMS-y itp. Ikony w docku możemy przewijać w prawo lub lewo. Są one zapętlone, dzięki czemu nie tracimy czasu na przewijanie z powrotem. Dock w Launcher Pro ma kilka poziomów przezroczystości, oferuje także własne stylowe, szarobiałe ikonki, które można przypisać do danych skrótów.

To tylko najważniejsze funkcje aplikacji Launcher Pro. Jest ona cały czas rozwijana i aktualizowana, dzięki czemu mamy pewność, że będzie dostosowana do najnowszych wersji Androida oraz telefonów pojawiających się na rynku.

Launcher Pro

Download

Launcher Pro 0.8.6

Opinie użytkowników o Launcher Pro